Mardenim Hakkında

Hepimizin bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz.
Yolumuz: Olağanüstü kalite ve Etik üretim süreçleri.

değer üretmek için çalışırız

Bizim hikayemiz

Mehmet Azun 1996 yılında Güngören’de çıraklıkla başlayan serüvenine, 1999 yılında ustalığa geçiş ile işine olan sevgisini istihdamla buluşturmaya karar vermiştir.2000 yılında İstanbul Bağcılar’da Süleymanoğlu Tekstil adı altında 25 çalışan ile denim & non-denim sektöründe faaliyete başlamıştır.

Sektörden gelen talebe, yenilikçi ve profesyonel iş anlayışıyla günden güne büyüyerek cevap vermektedir. Şirketin temel ilkesi bir önceki günden daha ileride olmak olup, müşteriyle temel ilkesini aynı payda da buluşturabilme yeteneği, başarı yolunda ivme kazanmasını sağlamıştır.

Şirket, gelen talepler doğrultusunda 2007 yılında halen faaliyette olan Bağcılar şubesini 700 metrekare kapalı alan üzerinde 75 kişilik kadroyla hizmete açmıştır. Denim & non-denim sektöründe 110 kişiye yükselen istihdam gelen talepleri karşılayamadığı için şirket yönetimi tarafından alınan kararla 2012 yılında Mardin OSB’ de şu an şirketin merkezi olarak gösterilen 11000 metrekare açık 6000 metrekare kapalı alan üzerine toplamda 415 çalışana istihdam sağlanan lokomotif fabrikayı, Azunlar Tekstil adı altında kurmaya karar vermiştir.

Öz sermaye ile yapılan bu yatırımla beraber müşteri memnuniyeti artmış ve bununla beraber zaman içerisinde profesyonelliğin getirisiyle talep artışı süregelmiştir. Şirket desteğiyle büyüttüğü müşterilerinin artan talepleri doğrultusunda 2017 yılında kendi markasının adını vereceği yeni fabrikayı kurmaya karar vermiştir. Mardin OSB’de 2000 metrekare açık alan, 3000 metrekare kapalı alan ve 250 çalışanın istihdam edildiği, şirketler grubunun markasının ismini taşıyan Mardenim Tekstil grup bünyesinde faaliyete başlamıştır.

Scroll to Top